Loty helikopterem nad Warszawą

Loty widokowe nad Warszawą

Lot widokowy to niezapomniane przeżycia dla każdego. To także wspaniały pomysł a na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie dla miłośników lotnictwa, pięknych widoków oraz sportów ekstremalnych. Korzystając z naszej oferty, masz możliwość podróżowania najlepszymi śmigłowcami oraz obserwowania świata z perspektywy lotu ptaka pod czujnym okiem doświadczonych pilotów.

Oferujemy jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, dzięki której zachowasz to wspomnienie na zawsze. Na życzenie klienta montujemy kamery, które zarejestrują magiczne chwile podczas przelotu.

Pora oderwać się od ziemi i przeżyć niesamowitą przygodę!

Loty helikopterem nad Warszawą — zajmij miejsce na pokładzie jednego ze śmigłowców Helinat!

Latanie helikopterem to świetna przygoda — z góry świat jest piękniejszy! Nie czekaj i na własne oczy zobacz panoramę miasta i okolice z lotu ptaka! Nasz zespół zadba o to, aby podniebna podróż była bezpieczna i komfortowa. Dodatkowo dla zainteresowanych w ofercie lotu widokowego zawarte jest krótkie szkolenie, podczas którego możesz dowiedzieć się więcej o budowie i wyposażeniu śmigłowca prowadzone przez jednego z naszych doświadczonych pilotów. Zobacz stolicę, jakiej jeszcze nigdy nie widziałeś — serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Latanie helikopterem

Marzysz o tym, by ujrzeć ukochane miasto z zupełnie innej perspektywy? Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas loty widokowe nad Warszawą. To jedyna okazja, by zobaczyć stolicę z lotu ptaka, a przy tym poczuć się jakbyś sam miał skrzydła. Przekonaj się, że warto kolekcjonować niezwykłe wspomnienia!

Niezapomniane loty widokowe nad Warszawą

Nigdy w życiu nie latałeś i chcesz po raz pierwszy spróbować wzbić się w powietrze, by podziwiać widoki? A może kochasz to uczucie, jakie towarzyszy obserwowaniu miasta z lotu ptaka? Chcesz podarować bliskiej osobie prezent w formie wyjątkowego przeżycia? Skontaktuj się z nami, by zarezerwować lot widokowy nad Warszawą, w nowoczesnym helikopterze sterowanym przez doświadczonego, wykwalifikowanego pilota. Serdecznie zapraszamy do Helinat!

Prywatne loty widokowe nad Warszawą

Podziwiaj z lotu ptaka Warszawskie ZOO, Stadion Narodowy, Stadion Legii, Pałac w Wilanowie, Saską Kępę, Zamek Królewski, Pałac Prezydencki i całą panoramę miasta. Na pokładzie podczas lotu helikopterem możesz spędzić 20, 30 albo 60 minut. Loty widokowe odbywają się komfortowym Robinsonem R44, który zabiera na pokład pilota i 3 pasażerów. Przekonaj się, że warto spojrzeć na Warszawę z zupełnie innej perspektywy!

Lot śmigłowcem nad Warszawą w prezencie

Lot helikopterem nad warszawskimi ulicami, parkami i budynkami to nie tylko sposób na spełnienie swoich marzeń. To także genialny prezent dla bliskiej osoby, dla której ważne są niezwykłe doświadczenia. Oferujemy zarówno możliwość rezerwacji prywatnego lotu widokowego, jak i wykupienie voucherów podarunkowych do zrealizowania. Skontaktuj się z nami, by spełnić marzenie o podziwianiu Warszawy z lotu ptaka albo podarować komuś bliskiemu niesamowitą przygodę z okazji urodzin. Zapraszamy!

Przeloty helikopterem

Zawsze marzył Ci się lot śmigłowcem, ale nigdy nie miałeś odwagi, by spróbować? Chciałbyś zobaczyć panoramę Warszawy z lotu ptaka i podziwiać niesamowity widok na całe miasto? Nie musisz się niczego obawiać, ponieważ organizowane przez nas przeloty helikopterem są bezpieczne, a także prowadzone przez doświadczonych pilotów. Z nami masz szansę spełnić swoje największe marzenie, poczuć adrenalinę, a jednocześnie doświadczyć czegoś zupełnie nowego! Przekonaj się, jak wygląda stolica z zupełnie innej perspektywy — zadzwoń do nas, by omówić szczegóły.

FAQ

W jakich godzinach odbywają się loty widokowe?

Latamy cały rok, codziennie od wschodu do zachodu słońca.

Skąd startujemy?

Startujemy z Lotniska Warszawa – Babice.

Czy istnieje możliwość zaplanowania lotu widokowego na wybranej przeze mnie trasie?

Oczywiście skontaktuj się z nami, aby zaplanować trasę przelotu.

Co w przypadku złej pogody?

Twój lot widokowy zostanie przełożony na inny termin lub otrzymasz pełny zwrot kosztów.

Ile osób mieści się na pokładzie helikoptera?

Robinson R44 może zabrać na pokład 4 osoby (pilot + 3 pasażerów).

Czy mój lot widokowy będzie prywatny?

Tak, wszystkie organizowane przez nas loty widokowe helikopterem są prywatne.

Czy lot helikopterem jest bezpieczny?

Tak, to jeden z najbezpieczniejszych środków transportu na świecie, dodatkowo nasi piloci posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.

Jakie są przeszkody w realizacji lotów widokowych?

Jedynym ograniczeniem są niekorzystne warunki atmosferyczne.

Czy helikopterem mogą lecieć dzieci?

Tak! Helikopterem mogą lecieć dzieci w każdym wieku.

Czy można nagrywać i robić zdjęcia podczas lotu śmigłowcem?

Tak! Dodatkowo, na życzenia pasażera możemy nagrać lot z użyciem zainstalowanej na pokładzie kamery.

Czy obowiązuje limit wagowy dla pasażerów?

Limit wagowy pasażera to 136 kg.

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące lotów widokowych helikopterem? Nasze biuro sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zadzwoń pod numer +48571469140 lub napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trasa przelotów

 

Cennik

Poniższe ceny dotyczą wynajmu śmigłowca na wyłączność. Śmigłowiec Robinson R44 może zabrać maksymalnie 3 pasażerów, Ty decydujesz ile osób zabierzesz ze sobą.
Lot 20 minut1300zł
Lot 30 minut1800zł
Lot 60 minut3400zł

W sprzedaży posiadamy również vouchery podarunkowe.

Napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Lotnisko Warszawa-Babice