Lot zapoznawczy

Zastanawiasz się czy latanie helikopterem jest dla Ciebie? A może chciałbyś zobaczyć jak to jest być pilotem?

Lot zapoznawczy helikopterem to świetny sposób, aby sprawdzić czy to coś dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz mnóstwo cennych informacji dotyczących wymagań oraz oferowanych szkoleń. Decyzja o rozpoczęciu kursu na pilota helikoptera z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych. Podczas lotu próbnego osoba poznaje niezbędne wiadomości teoretyczne oraz podstawowe zasady pilotażu śmigłowca. Wykonywane jest krótkie zapoznanie śmigłowcem, zasadami bezpieczeństwa, aspektami prawnymi, z przyrządami pokładowymi, zasadami łączności w kabinie oraz działaniem sterów. Podczas lotu helikopterem instruktor zapoznaje z wykonywaniem podstawowych manewrów takich jak: latanie po prostej, zmiana wysokości i zakręty. W czasie trwania lotu instruktor komentuje wskazania przyrządów i reakcje helikoptera na ruchy sterów. Lot zapoznawczy to doskonałym sposób na sprawdzenie predyspozycji przyszłych pilotów. Po odbyciu lotu zapoznawczego można bardziej świadomie podjąć decyzję o rozpoczęciu szkolenia. Zapraszamy do nas wszystkich amatorów, pasjonatów oraz przyszłych pilotów do rozpoczęcia swojej przygody z lotnictwem!

 

tablica przyrzadow

Śmigłowiec — lot zapoznawczy

Możliwość latania własnym śmigłowcem wielu osobom może wydawać się niezwykle ciekawym pomysłem na znalezienie życiowej pasji. Trudno się temu dziwić — każdy lot rzeczywiście potrafi dostarczać mnóstwo niezapomnianych wrażeń, adrenaliny i czystej przyjemności. Nie wolno jednak zapominać o tym, że pilotowanie helikoptera jest również odpowiedzialnym zajęciem wymagającym zdobycia odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, a także wprawy. Aby przekonać się, czy latanie śmigłowcem faktycznie okaże się dla Ciebie idealnym hobby, warto wcześniej postawić na lot zapoznawczy z wykwalifikowanym pilotem.

Lot zapoznawczy z wykwalifikowanym pilotem

Podczas lotu zapoznawczego z naszym pilotem przekonasz się na własnej skórze, jak wygląda sterowanie śmigłowcem — nie tylko pod względem wspaniałych wrażeń i możliwości podziwiania niesamowitych widoków, ale też pod kątem samej obsługi pojazdu. W trakcie przelotu osoba pilotująca helikopter opowie Ci o wszystkich zasadach, o których trzeba pamiętać, począwszy od bezpieczeństwa na pokładzie i obowiązujących przepisów prawnych, przez funkcje oraz odczyty podstawowych przyrządów, na wykonywaniu manewrów w powietrzu skończywszy. Decydując się na lot próbny, będziesz mógł również zadawać pytania, aby poznać wszystkie tajniki pilotażu śmigłowca.

Oferta lotów zapoznawczych dla pasjonatów i nie tylko

Lot próbny jest doskonałym pomysłem dla osób, które pasjonują się śmigłowcami i rozważają zapisanie się na kurs, aby zdobyć własne uprawnienia. Znakomicie sprawdzi się on także w przypadku przedsiębiorców rozważających ubieganie się o licencję pilota, a następnie zakup własnego helikoptera w charakterze środka transportu np. na spotkania biznesowe. W każdym przypadku opowiemy wszystko o pilotażu, zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym, abyś mógł podjąć odpowiednią decyzję. Sami jednak jesteśmy pasjonatami lotów helikopterem, dlatego przede wszystkim zależy nam na tym, aby rozbudzić w Tobie pasję, która zostanie z Tobą na długie lata.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji lotów zapoznawczych

Nasz zespół instruktorów składa się wyłącznie z wykwalifikowanych profesjonalistów z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, a nierzadko także osiągnięciami sportowymi w zawodach międzynarodowych. Co więcej, dysponujemy nowoczesnymi, niezawodnymi śmigłowcami w doskonałym stanie technicznym, gwarantując pełne bezpieczeństwo i komfort lotów zapoznawczych na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej

Lot zapoznawczy dla osób marzących o licencji pilota

Dla wielu osób licencja pilota śmigłowca jest marzeniem obecnym od dzieciństwa. Nie wszyscy decydują się na jego spełnienie, ale ci, którzy postawią pierwsze kroki na drodze do tego celu, powinni najpierw skorzystać z propozycji lotu zapoznawczego z wykwalifikowanym ekspertem. W naszej szkole możesz więc przekonać się, na czym w praktyce polega pilotowanie śmigłowca, zanim podejmiesz decyzję, czy rozpocząć starania o wymagane uprawnienia.

Pilot opowie również o tym jak wygląda samo szkolenie, które być może w przyszłości umożliwi Ci wykonywanie pracy marzeń. Nie wahaj się i sprawdź swoje predyspozycje pod okiem profesjonalistów. Skorzystaj z naszej propozycji lotów zapoznawczych.

Zrobimy wszystko, aby rozbudzić w Tobie pasję do latania helikopterem.

Loty zapoznawcze i szkolenia dla przyszłych pilotów

Doskonale wiemy, że śmigłowce potrafią wzbudzać niemałą fascynację, ale ich sprawna, bezpieczna obsługa wymaga wcześniejszego przeszkolenia. Jeżeli zdecydujesz, że latanie helikopterem to coś, czemu chcesz się poświęcić, możesz skorzystać z pozostałych usług naszej szkoły. Sami bowiem prowadzimy profesjonale szkolenia lotnicze do uzyskania licencji pilota śmigłowcowego.

Marzysz o tym, by zostać pilotem śmigłowca, a może po prostu chcesz sprawdzić jakie to uczucie pilotować śmigłowiec? Zapraszamy do kontaktu!

Napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Lotnisko Warszawa-Babice