Taksówka powietrzna - Air Taxi

Wynajem śmigłowca — bądź o krok przed wszystkimi!

Potrzebujesz szybko się przemieścić? Helikopter jako taksówka powietrzna to z całą pewnością najlepszy wybór. Jest to szybki, łatwy i przyjemny środek transportu. Kolejną korzyścią jest fakt, że śmigłowcem można wylądować praktycznie wszędzie. Prędkość przelotowa wynosi ok. 200 km/h, co umożliwi Ci szybkie dotarcie do celu. Dla przykładu zasięg Robinsona R44 to 550 km co pozwala w niecałe 3 godziny dostać się w najodleglejsze miejsca w Polsce.

Potrzebujesz taxi? Śmigłowiec zabierze Cię tam, gdzie chcesz!

Oferujemy kompleksową usługę obejmującą wynajem śmigłowca oraz pilota, dowóz do miejsca startu lub na życzenie Klienta start spod wyznaczonego adresu (po wcześniejszym uzgodnieniu, jeżeli infrastruktura miejsca na to pozwoli). Podróże śmigłowcem mogą odbywać się zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy. Trasa podróży helikopterem jest przez nas szczegółowo planowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Razem z nami unikniesz korków i nie spóźnisz się na spotkania biznesowe. Zawsze staramy się wylądować najbliżej Twojego celu podróży. Zapewniamy konkurencyjną cenę, dyskrecje i profesjonalizm.

007

Postaw na wynajem helikoptera z Helinat

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Mamy doświadczenie oparte na wiedzy i umiejętnościach. Nasze taxi śmigłowce przechodzą regularne przeglądy, a piloci mają doświadczenie poparte wieloma godzinami spędzonymi za sterami. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia i oczekiwania, my postaramy się je spełnić! Wraz z naszą taksówką powietrzną jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Podróż z nami to również pełen komfort. Na pokładzie helikoptera zapewnione są przekąski, napoje czy ulubiona prasa. Przy realizacji naszych zleceń dokładamy wszelkich wysiłków, aby podróż stała się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

taksówka powietrzna

Air taxi

Korki, złapana guma, zamknięte drogi, brak stacji benzynowej, objazdy - to wszystko sprawia, że podróż samochodem w odległe miejsca jest męcząca, stresująca i sprawia, że dawno planowany wyjazd przestaje cieszyć. A gdyby tak ominąć wszystkie te przeszkody i dotrzeć w najodleglejsze zakątki Polski już w 3 godziny?

Gdyby uniknąć stania w długich kolejkach samochodów, przestać martwić się o to, gdzie będzie można zatankować i zrelaksować się, podziwiając do tego piękne widoki? Dzięki air taxi, jakim jest helikopter, możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz, a niemiłe wspomnienia o wszelkich przeszkodach zostawić daleko w tyle (lub setki metrów poniżej).

Powietrzne taxi: śmigłowiec zabierze Cię tam, dokąd chcesz

Oferujemy kompleksową usługę przelotu śmigłowcem z wybranego miejsca do celu. Jeżeli pozwala na to infrastruktura, możemy wylecieć z dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca. Przeloty helikopterem realizujemy na terenie Polski i Europy. Każdy lot jest szczegółowo planowany i omawiany tak, abyś mógł jak najszybciej dostać się tam, gdzie chcesz. Air taxi to wiele plusów:

  • brak postoju w korkach,
  • możliwość zrelaksowania się podczas lotu i piękne widoki,
  • krótki czas podróży,
  • brak ryzyka spóźnienia się na ważne spotkanie,
  • możliwość realizacji lotu 24h/7.

W ramach usługi zapewniamy również napoje i przekąski. Podróżuj bez stresu, w komfortowych warunkach i nie martw się o spóźnienie.

Powietrzne taxi - jedyna taksówka, która nie stoi w korkach!

Niewątpliwie największą zaletą naszego air taxi jest to, że nie stoi ono w korkach i nie musi korzystać z objazdów, by ominąć roboty drogowe. Ponadto jest o wiele wygodniejsze, a podróż nim trwa o wiele krócej niż samochodem czy pociągiem, co eliminuje ryzyko spóźnienia. Co więcej, możemy wylądować w niemal każdym miejscu, także blisko sali konferencyjnej czy na dachu biurowca, o ile infrastruktura terenu przewiduje takie rozwiązania.

Wynajem air taxi od Helinat - czysta przyjemność i niezapomniane przeżycie

Jako pasażer naszego taxi śmigłowca będziesz mógł podziwiać piękne widoki, gdyż przelot odbywa się kilkaset metrów nad ziemią. Spiesz się jednak, bo prędkość poruszania się helikoptera to aż 200 km/h - podróż nie będzie więc zbyt długa. Co jeszcze możesz robić w trakcie przelotu? Polecamy po prostu zrelaksować się i cieszyć jedyną w swoim rodzaju podróżą naszą powietrzną taksówką. Zapewniamy, że lot air taxi to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, dla której z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej

Taksówka powietrzna — szybkie, komfortowe i bezpieczne przeloty helikopterem

Myślałeś kiedyś o tym, aby na ważne spotkanie biznesowe polecieć śmigłowcem? To co, może nie tak dawno temu wydawało się niedostępne, teraz jest możliwe! Jesteśmy profesjonalną firmą lotniczą, która oferuje wynajem helikopterów. Nasze śmigłowce zabiorą Cię wszędzie tam, gdzie chcesz i o wyznaczonej porze.

Wynajem helikoptera — zorganizujemy prywatny przelot na wybranej przez Ciebie trasie

Zapomnij o lotach komercyjnych, dzięki naszej ofercie możesz podróżować o wiele bardziej komfortowo, bez przechodzenia przez zatłoczone terminale czy stania w kolejkach, bez tracenia czasu w korkach czy uzależniania swojej podróży od terminów odjazdu publicznych środków komunikacji. Dysponujemy doskonałym zapleczem sprzętowym, nowoczesnymi i regularnie poddawanymi przeglądom śmigłowcami, a także doświadczoną ekipą operatorów i pilotów. Nasze usługi kierujemy wszystkim tym, dla których liczy się najwyższa jakość standardu obsługi, indywidualne podejście oraz szybkie, bezpieczne i wygodne przemieszczanie się pomiędzy wybranymi punktami.

Cenisz swój czas i podróżowanie w komfortowych warunkach? Taxi–śmigłowiec to coś dla Ciebie!

Bez względu na to, czy wybierasz się z rodziną, czy przyjaciółmi na weekendowy wypad, lub chcesz dotrzeć na ważną konferencję do miasta oddalonego o 500 km od Twojego miejsca zamieszkania — podróż śmigłowcem to nie tylko szybki i bezpieczny sposób na dotarcie do celu, ale też niezwykle ekscytujący! Gwarantujemy, że taka przygoda w przestworzach pozostanie Ci w pamięci na całe życie!

Bądź niezależny

Prywatny przelot śmigłowcem to wygoda, elastyczność i oszczędność czasu. Nie musisz martwić się o ograniczenia związane z bagażem czy ciągnącą się w nieskończoność odprawę na lotnisku. Śmigłowcem można też lądować niemal w każdym miejscu, w którym zapewniona jest odpowiednia przestrzeń i podłoże — na prywatnych posesjach, heliportach czy hotelach. Podróż helikopterem to też doskonały sposób na zwiedzanie. Podczas lotu możesz podziwiać ekscytujące widoki — taki przelot to naprawdę niezapomniane doświadczenie, w końcu nie ma nic piękniejszego niż świat widziany z góry! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej taksówki powietrznej lub innych usług? Zadzwoń lub napisz, a dostarczymy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Serdecznie zapraszamy!

Air taxi, czyli taksówka powietrzna do Twoich usług

Nawet najlepszy samochód sportowy czy nowoczesny pociąg nie są w stanie pokonać drogi w tak krótkim czasie, jak maszyny latające. Właśnie dlatego, jeśli musisz błyskawicznie dotrzeć na ważne spotkanie na miejsce oddalone o kilkaset kilometrów od punktu początkowego, skorzystaj z taksówki powietrznej. Wynajem śmigłowca pozwoli Ci szybko, ekscytująco, a do tego efektownie zjawić się na ważnej uroczystości, konferencji albo spotkaniu biznesowym.

Wynajem helikoptera na specjalną okazję

Skorzystać z taksówki powietrznej możesz nie tylko po to, by w zaledwie 3 godziny przemierzyć cały kraj, ale też po to, by zorganizować wielkie wejście na wydarzenie albo uroczystość. Na pokładzie kompleksowo zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo, a trasę zaplanujemy w taki sposób, by lot trwał jak najkrócej oraz żeby lądowanie odbyło się jak najbliżej punktu docelowego. Sprawdź, w jak wielu okolicznościach warto skorzystać z Air Taxi!

FAQ

Co obejmuje usługa air taxi?

Wynajem śmigłowca oraz pilota, dowóz do miejsca startu lub start z pod wyznaczonego adresu.

Jaki typ przelotów realizuje air taxi?

Realizujemy wszelkiego rodzaju loty biznesowe, podróże pasażerskie i dyspozycyjne.

Czy mój lot air taxi będzie prywatny?

Tak, wszystkie organizowane przez nas loty powietrzną taksówką są prywatne.

Dokąd mogę zaplanować swoją podróż taxi helikopterem?

Możemy zorganizować przelot helikopterem na terenie całej Polski i Europy.

Co jest zapewniane na pokładzie helikoptera podczas przelotu?

Na pokładzie helikoptera zapewnione są przekąski, napoje czy ulubiona prasa.

Czy lot helikopterem jest bezpieczny?

Tak, to jeden z najbezpieczniejszych środków transportu na świecie, dodatkowo nasi piloci posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.

Jakie są przeszkody w realizacji usługi air taxi?

Jedynym ograniczeniem dla naszej powietrznej taksówki są niekorzystne warunki atmosferyczne.

Czy helikoptery mogą latać w deszczu?

Tak! Helikoptery mogą latać w deszczu, a przelot zazwyczaj nie jest odwoływany tylko dlatego, że pada. Jednak mgła i ograniczona widoczność mogą powodować opóźnienia lub odwołania związane z pogodą.

Czy helikopter może latać nocą?

Lot helikopterem może odbywać się w dzień i w nocy, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwalają.

Czy helikopterem mogą lecieć dzieci?

Tak! Helikopterem mogą lecieć dzieci w każdym wieku.

Czy można nagrywać i robić zdjęcia podczas lotu śmigłowcem?

Tak! Dodatkowo, na życzenia pasażera możemy nagrać lot z użyciem zainstalowanej na pokładzie kamery.

Czy obowiązuje limit wagowy dla pasażerów?

Limit wagowy pasażera to 136 kg.

Czy osoby często podróżujące air taxi mogą liczyć na program rabatowy?

Dla naszych stałych klientów air taxi mamy odpowiednio dostosowany program rabatowy.

Jak mogę zarezerwować lot taksówką powietrzną?

Rezerwacji przelotu można dokonać dzwoniąc pod numer ‭+48 459 595 561‬ lub wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy „ZAMÓW LOT”

Czy możecie dokonać rezerwacji taksówki tak aby była dostępna bezpośrednio po wylądowaniu?

Tak. Daj nam znać przed lotem abyśmy mogli zorganizować taksówkę, która będzie czekała na Ciebie bezpośrednio po wylądowaniu.

Co się stanie, jeśli w dniu mojego lotu pogoda będzie zła?

W przypadku odwołania związanego z pogodą będziesz mieć możliwość zmiany terminu na nowy lub otrzymania pełnego zwrotu kosztów przelotu. Lot helikopterem nie będzie możliwy jeśli uznamy, że warunki pogodowe nie są wystarczające, aby zapewnić bezpieczny przelot.

Co jeśli mam obawy przed lotem helikopterem?

Wiele osób denerwuje się lataniem helikopterem przed wejściem na pokład. Z naszego doświadczenia wynika, że prawie wszyscy pod koniec lotu wysiadają z uśmiechem na twarzy. Latanie jest nowością dla większości ludzi i może być stresujące. Helikoptery na ogół zapewniają mniej turbulentny przelot niż lekkie samoloty. Na pewno musisz znać swoje granice i nie możesz zmuszać się do latania. Jeśli jesteś trochę niepewny czy niezdecydowany, spróbuj, spodoba ci się!

Masz dodatkowe pytania dotyczące wynajmu helikoptera? Nasze biuro sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zadzwoń pod numer +48459595561 lub napisz do nas na adres helinat@helinat.pl

Zamów lot

captcha

Odwiedź nas

Lotnisko Warszawa-Babice