Taksówka powietrzna

Wynajem śmigłowca — bądź o krok przed wszystkimi!

Potrzebujesz szybko się przemieścić? Helikopter jako taksówka powietrzna to z całą pewnością najlepszy wybór. Jest to szybki, łatwy i przyjemny środek transportu. Kolejną korzyścią jest fakt, że śmigłowcem można wylądować praktycznie wszędzie. Prędkość przelotowa wynosi ok. 200 km/h, co umożliwi Ci szybkie dotarcie do celu.

Potrzebujesz taxi? Śmigłowiec zabierze Cię tam, gdzie chcesz!

Oferujemy kompleksową usługę obejmującą wynajem śmigłowca oraz pilota, dowóz do miejsca startu lub na życzenie Klienta start spod wyznaczonego adresu (po wcześniejszym uzgodnieniu, jeżeli infrastruktura miejsca na to pozwoli). Podróże śmigłowcem mogą odbywać się zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy. Trasa podróży helikopterem jest przez nas szczegółowo planowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Razem z nami unikniesz korków i nie spóźnisz się na spotkania biznesowe. Zawsze staramy się wylądować najbliżej Twojego celu podróży. Zapewniamy konkurencyjną cenę, dyskrecje i profesjonalizm.

007

Postaw na wynajem helikoptera z Helinat

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Mamy doświadczenie oparte na wiedzy i umiejętnościach. Nasze taxi śmigłowce przechodzą regularne przeglądy, a piloci mają doświadczenie poparte wieloma godzinami spędzonymi za sterami. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia i oczekiwania, my postaramy się je spełnić! Wraz z naszą taksówką powietrzną jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Przy realizacji naszych zleceń dokładamy wszelkich wysiłków, aby podróż stała się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

taksówka powietrzna
Czytaj więcej

Taksówka powietrzna — szybkie, komfortowe i bezpieczne przeloty helikopterem

Myślałeś kiedyś o tym, aby na ważne spotkanie biznesowe polecieć śmigłowcem? To co, może nie tak dawno temu wydawało się niedostępne, teraz jest możliwe! Jesteśmy profesjonalną firmą lotniczą, która oferuje wynajem helikopterów. Nasze śmigłowce zabiorą Cię wszędzie tam, gdzie chcesz i o wyznaczonej porze.

Wynajem helikoptera — zorganizujemy prywatny przelot na wybranej przez Ciebie trasie

Zapomnij o lotach komercyjnych, dzięki naszej ofercie możesz podróżować o wiele bardziej komfortowo, bez przechodzenia przez zatłoczone terminale czy stania w kolejkach, bez tracenia czasu w korkach czy uzależniania swojej podróży od terminów odjazdu publicznych środków komunikacji. Dysponujemy doskonałym zapleczem sprzętowym, nowoczesnymi i regularnie poddawanymi przeglądom śmigłowcami, a także doświadczoną ekipą operatorów i pilotów. Nasze usługi kierujemy wszystkim tym, dla których liczy się najwyższa jakość standardu obsługi, indywidualne podejście oraz szybkie, bezpieczne i wygodne przemieszczanie się pomiędzy wybranymi punktami.

Cenisz swój czas i podróżowanie w komfortowych warunkach? Taxi–śmigłowiec to coś dla Ciebie!

Bez względu na to, czy wybierasz się z rodziną, czy przyjaciółmi na weekendowy wypad, lub chcesz dotrzeć na ważną konferencję do miasta oddalonego o 500 km od Twojego miejsca zamieszkania — podróż śmigłowcem to nie tylko szybki i bezpieczny sposób na dotarcie do celu, ale też niezwykle ekscytujący! Gwarantujemy, że taka przygoda w przestworzach pozostanie Ci w pamięci na całe życie!

Bądź niezależny

Prywatny przelot śmigłowcem to wygoda, elastyczność i oszczędność czasu. Nie musisz martwić się o ograniczenia związane z bagażem czy ciągnącą się w nieskończoność odprawę na lotnisku. Śmigłowcem można też lądować niemal w każdym miejscu, w którym zapewniona jest odpowiednia przestrzeń i podłoże — na prywatnych posesjach, heliportach czy hotelach. Podróż helikopterem to też doskonały sposób na zwiedzanie. Podczas lotu możesz podziwiać ekscytujące widoki — taki przelot to naprawdę niezapomniane doświadczenie, w końcu nie ma nic piękniejszego niż świat widziany z góry! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej taksówki powietrznej lub innych usług? Zadzwoń lub napisz, a dostarczymy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Serdecznie zapraszamy!

Zamów lot

captcha